O nás
Advokátní kancelář Mgr. Jany Řehořkové poskytuje klientům komplexní právní služby v oborech občanského, obchodního, pracovního, rodinného, správního a insolvenčního práva.

Hlavní snahou naší advokátní kanceláře je poskytování služeb právní pomoci klientům vždy podle aktuálních potřeb klienta a možností advokátní kanceláře tak, aby požadavky klienta byly naplněny k jeho naprosté spokojenosti. Nabízíme dostupné právní poradenství fyzickým i právnickým osobám, a to buď v jednotlivých případech či na základě dlouhodobé smlouvy o poskytování právních služeb za předem dohodnutou smluvní odměnu.

Garantujeme profesionální a osobní přístup s ohledem na individuální požadavky klienta, okolnosti případu a dosažení sledovaného záměru. Diskrétní přístup je pro nás naprostá samozřejmost.

Veškeré právní služby poskytujeme nejen na území hlavního města Prahy, ale také v regionech Středočeský kraj a Liberecký kraj.

S ohledem na stále se rozvíjející elektronickou komunikaci nabízí naše advokátní kancelář rovněž poskytování právního poradenství prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, aniž by byl nutný osobní kontakt. V závislosti na složitosti případu jsme schopni Vám pomoci vyřešit Váš právní problém prostřednictvím online formuláře.